HomePēdējās ziņasŠanhajas 'Masters' turnīrā Tu uzvarēji Betano ar 'Decisive' no pirmā seta

Šanhajas ‘Masters’ turnīrā Tu uzvarēji Betano ar ‘Decisive’ no pirmā seta

Labākie vīriešu tenisa spēlētāji pašlaik pulcējas Ķīnā, lai piedalītos jaunajā Šanhajas Masters turnīrā, 1000 punktu turnīrā, kurā piedalās seši labākie pasaules tenisisti. Šanhajā notiekošajā vīriešu tenisa turnīrā Betano var uzvarēt jau iepriekš, izmantojot akciju ‘Izšķirošais no pirmā seta’.

Kas ir piedāvājums ‘Izšķirošais no pirmā seta’?

Betano atbalsta savus spēlētājus Šanhajā, piedāvājot tenisa likmju spēlētājiem ļoti populāru iespēju: Izšķirošais no pirmā seta. Ja spēlētājs, uz kuru veicat likmi, uzvar pirmajā setā ar rezultātu 6-0 vai 6-1, jūs vinnēsiet savu likmi neatkarīgi no spēles galīgā rezultāta. Nav svarīgi, vai spēlētājs, uz kuru esat uzlikuši likmi, galu galā zaudē maču; jūsu likme ir laimējusi jau pirmajā setā!

Izmantojot piedāvājumu ‘Izšķirošais no pirmā seta’, jūs varat veikt likmi (vienreizēju vai vairākkārtēju) pirms mača sākuma mača uzvarētāja likmju tirgū (‘Match H2H’), un, ja spēlētājs, uz kuru jūs likāt, uzvarēs pirmajā setā ar 6-0 vai 6-1, jūs uzreiz vinnēsiet savu prognozi, negaidot mača beigas, tādējādi novēršot jebkādu spriedzi.

No Betano piedāvājuma trešdien, 9. oktobrī, esmu izvēlējis trīs no Šanhajas turnīrā paredzētajām tenisa spēlēm. Mači, kuros piedalīsies Karloss Alkarass, Stefanos Tsitsipas, Daniils Medvedevs un Tomijs Pols, notiks kortā.

Alcarazam 3. kārtā būs grūts pārbaudījums

Spāņu tenisistam Karlosam Alkarazam, kā Šanhajas turnīra otrajai raketei, Ķīnā būs nopietns pārbaudījums, jo trešajā kārtā viņš tiksies ar profesionālā tenisa veterānu, franču Gaelu Monfīlu. Alcarazs pirmajās divās kārtās nav zaudējis nevienu setu, viegli pārvarot zemāka ranga spēlētājus no Ķīnas. Viņa morāle pēc titula izcīnīšanas Pekinā pēc trīs setu fināla pret pasaules pirmo numuru Janniku Sineru ir augsta. Alkarasa un Monfīsa savstarpējo spēļu bilance ir labvēlīgāka spānim, kurš ir uzvarējis divās no trim tikšanās reizēm. Tomēr 38 gadus vecajam Monfīsam ir priekšrocības, jo viņš uzvarēja viņu pēdējā tikšanās reizē šī gada sākumā Sinsinati pēc trīs setu spēles.

Tsitsipas vs. Medvedevs: 14. kārta

Viena no gaidītākajām Šanhajas trešās kārtas cīņām būs Grieķijas tenisista Stefanosa Tsitsipasa (10. rakete) cīņa pret krievu Daniilu Medvedevu (5. rakete). Šī sāncensība sākās 2018. gadā, un pēdējo piecu gadu laikā ir notikušas 13 tikšanās, un kopumā Medvedevam ir 9-4 pārsvars. Krievs ir uzvarējis pēdējos divos mačos pret Tsitsipasu – Romā un Vīnē 2023. gadā. Piecas no iepriekšējām tikšanām ir bijušas ar izšķirošo setu. Kamēr Tsitsipass ir sasniedzis trešo kārtu, nezaudējot ne setu, Medvedevs zaudēja setu otrajā kārtā pret itālieti Matteo Arnaldi, atspēlējoties no 0-1 deficīta. Šanhajā Tsitsipass ieradās bez ievērojama impulsa, jo divos turnīros pēc kārtas – ASV atklātajā čempionātā un Tokijā – viņš zaudēja pirmajā kārtā.

Pāvils meklē atriebību pret Mačaku

Vēl viens interesants mačs trešdien, 9. oktobrī, Šanhajā notiekošajā vīriešu turnīrā ir amerikānis Tomijs Pols (pasaules 13. numurs) pret čehu Tomasu Mačaku (pasaules 33. numurs). Abi ir tikušies tikai vienu reizi apritē – pirms dažām dienām Tokijas turnīra ‘Round of 16’, kur Mačaks uzvarēja Paulu, pēc tam kad amerikānis uzvarēja pirmajā setā. Tomijs Pols šovasar spīdēja, Vimbldonā iekļūstot ceturtdaļfinālā un vasaras sacensībās Parīzē iekļūstot labāko astotniekā.

Piedāvājums ‘Izšķirošais no pirmā seta’ attiecas tikai uz:

• ATP tūres vīriešu vienspēļu turnīriem.
  • Sieviešu vienspēlēm WTA tūrē, kā arī sieviešu ‘Grand Slam’ turnīros (Australian Open, French Open, Vimbldonā un US Open).
  • Likmju tirgu par mača uzvarētāju (‘Match H2H’) vīriešu un sieviešu vienspēļu tenisa turnīros.
  • Atsevišķām un vairākkārtējām likmēm.
  • Skatīties un veikt likmes

Izmantojot Betano, jebkura sporta tiešraide kļūst par interaktīvu derību pieredzi, kurā varat veikt prognozes un likmes, skatoties izvēlēto spēli, kā tas ir Šanhajas turnīra vīriešu maču gadījumā.

Lai piekļūtu Skatīties un veikt likmes, vispirms ir jāpiesakās savā Betano kontā un pēc tam jāizvēlas spēle, kuru vēlaties skatīties un uz kuru vēlaties veikt likmes. Pēc tam noklikšķiniet uz opcijas TIEŠRAIDĒ. Lai pilnībā izbaudītu tiešraidi, aktivizējiet pilna ekrāna režīmu, noklikšķinot uz ikonas vai pagriežot tālruņa ekrānu.

Kamēr skatāties savu iecienīto spēli tiešraidē, ekrāna labajā pusē redzēsiet arī šīs spēles derību koeficientus. Secīgi tiks parādītas dažādas populārākās likmes, ļaujot jums pārvietoties pa tām, pārvelkot pa kreisi un pa labi.